İletişim: (+90) 212 613 09 67
ENG

Hakkımızda

 

YILDIRIM DÖKÜM ve Anot San.Tic.Ltd.Şti. olarak 1989 yılından beri, özellikle katodik koruma amaçlı Magnezyum, Alüminyum ve Çinko(Tutya) anot üretiminde faaliyet göstermekteyiz.

 

25 yılı aşkın bir süredir sektörde lider olarak bulunan Firmamız, AR-GE çalışmalarıyla uygulama deneyimini sürekli daha üst bir seviyeye çıkartarak, her türlü müşteri taleplerini karşılamak için yeterli bilgi ve donanıma sahiptir.

Firma olarak termosifon, boyler, güneş enerjisi sistemlerinde kullanılan yuvarlak tip magnezyum anot ve yer altı borularında kullanılan dolgulu tip magnezyum anotların üretiminde 500 Ton/ YIL kapasitemizle Türkiye tüketimini ve yurt dışı taleplerin önemli bir bölümünü karşılamaktayız.

 

ISO 9001:2008 kalite yönetim sistem belgeli Firmamızda TSE uygunluk belgeli olarak ürettiğimiz ürünlerimizi kimyasal analiz ve kalite kontrol raporu ile müşterilerimize göndererek kalite odaklı çalışmaktayız.

 

Firma olarak prensibimiz : Katodik korumayı ve anot üretimini sadece sipariş-üretim sürecine dayalı ticari bir faaliyet olarak değerlendirmeyip, müşteri sorunlarıyla yakından ilgilenerek sektörümüzün yeniliklerini paylaşıp kullanım amacına uygun kaliteli ürünü zamanında müşterilerimizle buluşturmaktır.

Müşterimize saygı

En mükemmel hizmet ve zamanlama

En İyi kalite

En uygun maliyettir.

Sektörde ki garantili ürün sağlayan bir firma olduğumuzun altını çizmekteyiz.

Kaliteli Ürünler İle Sizlere Çözüm Üretiyoruz !